HAKKIMIZDA

Gönül Elçileri İnsani Yardım Derneği, Yardımlaşma dayanışma ve kardeşlik misyonu çerçevesinde ülkemizde ve dünyada tüm ihtiyaç sahiplerine insani yardımların ulaştırılmasına yönelik faaliyetler düzenlemek amacı ile 17 arkadaşın bir araya gelerek 24.04.2019 tarihinde Kayseri merkez olmak üzere kurduğu sivil toplum kuruluşudur.

Kurulduğu günden beri insana iyilik kapsamında faaliyetlerine başlamış ve Türkiye’yi dünyaya bağlayan gönül elçisi olmuştur.

MİSYONUMUZ

Gönül Elçileri İnsani Yardım Derneği Dünyada adaletin ve iyiliğin hâkim olması için öncelikli olarak din kardeşlik bilinciyle nerede olursa olsun muhtaç ve mazlum tüm insanlara ihtiyaç duydukları maddi ve manevi yardımı ulaştırmak,

Değişen dünyada “değişmeyen değerlerin” yaşatılmasını sağlamak. Bütün insanlık için gönüllere bağ olmaktır.

VİZYONUMUZ

Savaş, doğal afet, terör ve insan ticaretinin sebep olduğu olumsuzluklar giderilerek yetim ve dul kalmış bireylerin kendi ayakları üzerinde durabilmeleri için destek olmak. Dünyada dayanışma ve yardımlaşma alanında öncülük ederek ülkeler ve sivil toplum örgütleri arasında ortak değerleri yeniden inşa etmek. Yardıma muhtaç olan kişi ve eğitim kuruluşlarına destek vermek. Köklü projelerle ile zihinleri yeniden işa etmek.